Spotkanie plenerowe z Mondi Świecie S.A. | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-05-26

Spotkanie plenerowe z Mondi Świecie S.A.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie plenerowe na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej poświęcone możliwościom rozwoju i kariery w jednej z największych firm papierniczych – Mondi Świecie S.A..

Spotkanie z przedstawicielami firmy odbędzie się 1 czerwca przed budynkiem nr 40 w namiocie WIMiO, gdzie z pracownikami Mondi Świecie S.A. porozmawiasz o praktykach, możliwościach stażu czy pracy, poznasz ciekawostki na temat organizacji, a to wszystko przy pysznej kawie.

Będziemy na was czekać w godzinach 10:00-14:00. Do zobaczenia!

Ponadto o godzinie 12:30 w sali 303 budynku nr 40 odbędzie się prezentacja oraz spotkanie z przedstawicielami firmy Mondi Świecie S.A.

Organizatorami wydarzenia są Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej.