"PG Network #Offshore Meetup" | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-02

"PG Network #Offshore Meetup"

Czy można w luźny, wręcz standupowy sposób  opowiedzieć o swoim biznesie i porwać środowisko nie tylko studentów, absolwentów ale i przedstawicieli samej uczelni? Odpowiedź brzmi: tak. Podczas wydarzenia "PG Network #Offshore Meetup", które odbędzie się 16 czerwca w AK PG Kwadratowa poznasz wysłuchasz prezentacji różnych firm związanych z morską energetyką wiatrową, a także nie zabraknie networkingu.

Celem wydarzenia jest budowanie społeczności wokół Politechniki Gdańskiej, składającej się ze studentów, absolwentów, przedstawicieli samej uczelni, jak również lokalnego biznesu.

Weź udział w wydarzeniu, jeśli:

• studiujesz na kierunku związanym z szeroko pojętym #offshorem,
  • przynależysz do koła naukowego i chcesz dowiedzieć się więcej o lokalnym, morskim biznesie,
  • jesteś absolwentem PG i szukasz pracy w morskiej energetyce wiatrowej w regionie,
  • reprezentujesz firmę i chcesz w nieszablonowej przestrzeni zawrzeć nowe kontakty biznesowe.

Bezpłatne zapisy

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki GdańskiejWydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki GdańskiejSamorząd Studentów Politechniki GdańskiejCentrum Transferu Technologii Politechniki Gdańskiej (CTT PG) oraz Inkubator STARTER.