Ruszył Program Stażowy w tczewskim kampusie firmy Eaton | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-09

Ruszył Program Stażowy w tczewskim kampusie firmy Eaton

Ruszył Program Stażowy w tczewskim kampusie firmy Eaton.
W związku z dynamicznym rozwojem projektów Industry 4.0. oraz wprowadzeniem nowych produktów eMobility dla systemów pojazdów elektrycznych, zakład Eaton w Tczewie uruchomił program rozwoju skierowany do studentów, oferujący płatne staże i praktyki.

Program Stażowy ma na celu wspomóc rozwój uczniów szkół wyższych poprzez umożliwienie im odbycia płatnych praktyk oraz staży. W ich trakcie studenci będą mieli okazję bliżej poznać firmę prężnie działającą w branży motoryzacyjnej, zobaczyć  jej obszar produkcyjny i wdrażane nowe projekty Industry 4.0 oraz eMobility związane z elektryfikacją pojazdów samochodowych, a także dowiedzieć się, jakie stoją przed nimi możliwości dalszego rozwoju.

Do tej pory wielu studentów zaufało firmie Eaton decydując się postawić swoje pierwsze kroki zawodowe właśnie u nas, a tym samym nadały niesamowitego tempa swojej karierze i rozwojowi do dziś współpracując z nami jako inżynierzy, specjaliści czy kierownicy. W naszej organizacji cenimy różnorodność i stawiamy na ciągły wzrost, dlatego nasi praktykanci są od samego początku szkoleni przez naszych najlepszych ekspertów, zyskując przy tym cenne doświadczenie.

Czym się różni praktyka od stażu?

Aby móc wziąć udział w praktykach wystarczy dostępność min. 2 dni w tygodniu, a w przypadku stażu min. 4 dni. W obu wariantach oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (u stażystów jeszcze wyższe).

Poznaj firmę Eaton i dowiedz się dlaczego warto do niej dołączyć.

Firma Eaton to międzynarodowa korporacja zatrudniająca blisko 100 tysięcy pracowników i prowadzącą działalność w ponad 175 krajach na całym świecie. Pomagamy naszym klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem energią dzięki wiodącym w branży produktom i usługom z zakresu elektryki, lotnictwa, hydrauliki i motoryzacji.

Eaton w Tczewie jest dostawcą rozwiązań i produktów dla czołowych firm branży motoryzacyjnej, wymagającej zaawansowanych technologii i nowoczesnych rozwiązań. Produkowane są tu m.in. skrzynie biegów oraz ich komponenty, sprężarki doładowujące silniki benzynowe, mechanizmy różnicowe i sprzęgła odśrodkowe.

W tym roku firma rozszerzyła portfolio wyrobów o komponenty do samochodów elektrycznych (konwertery i inwertery). Produkty Eaton z Tczewa wykorzystywane są zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych.

Kampus Eaton w Tczewie to nie tylko park produkcyjny, lecz także ośrodek badawczo-rozwojowy wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która pozwala na testowanie rozwiązań zaprojektowanych przez firmę w różnych warunkach rzeczywistych.

Swoje zgłoszenia wysyłać można na adres: rekrutacja@eaton.com z dopiskiem STAŻ lub PRAKTYKA