Weź udział w kursie online na temat języka i kultury Chin | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-16

Weź udział w kursie online na temat języka i kultury Chin

Flaga Chin na tle biznesmena wskazującego palcem na odbiorcę
Beijing Institute of Technology (BIT) w Chinach zaprasza studentów do udziału w internetowym kursie "Winter Program for Chinese Language and Culture", który odbędzie się w dniach 8-19 stycznia 2024 r. Zgłoszenia do udziału w kursie są przyjmowane do 10 grudnia.

O Beijing Institute of Technology

Założony w 1940 roku Beijing Institute of Technology (BIT) jest jednym z kluczowych uniwersytetów narodowych w Chinach. Obecnie na BIT studiuje 2800 studentów międzynarodowych z 149 różnych krajów.

O "Winter Program for Chinese Language and Culture"

Kurs onlinowy "Winter Program for Chinese Language and Culture" jest skierowany do studentów zainteresowanych językiem i kulturą chińską. Dzięki udziałowi w programie uczestnicy będę mieć okazję nauki języka chińskiego, zrozumienia kultury chińskiej i uzyskania głębszego wglądu w historię i kulturę Chin. Więcej informacji na temat Programu można znaleźć tutaj: 2024 BIT International Winter Program (pdf, 13.68MB)

Czas trwania kursu

8–19 stycznia 2024 r.

Czy udział w kursie jest odpłatny?

Program jest bezpłatny dla studentów z uniwersytetów partnerskich, w tym Politechniki Gdańskiej.

Kto może wziąć udział w kursie?

• Studenci z krajów inny niż Chiny,
  • program jest przede wszystkim przeznaczony dla studentów, którzy nie znają języka chińskiego lub są na początkowym etapie jego nauki,
  • interesujący się językiem i kulturą chińską.

Jak się zarejestrować do udziału w kursie?

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Działem Współpracy Międzynarodowej pod adresem rong.li@pg.edu.pl.