Konkurs prac magisterskich z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-13

Konkurs prac magisterskich z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa
Towarzystwo Okrętowców Polskich „KORAB” pod patronatem RINA (Royal Institution of Naval Architects) ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu oceanotechniki i okrętownictwa obronioną na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa pod nazwą „The RINA-KORAB Student Naval Architect Award 2024”.

Prace do Konkursu mogą zgłaszać zarówno promotorzy jak i autorzy/autorki prac dyplomowych magisterskich obronionych w roku kalendarzowym 2023. Dopuszcza się również zgłoszenie pracy, która została złożona do końca roku 2023, a obrona nastąpiła do końca stycznia roku 2024. Takiej pracy nie będzie jednak można zgłosić w roku następnym. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 08.03.2024 r.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać na adres mailowy topkorab@gmail.com. Wiadomość mailową prosimy opatrzeć tytułem: zgłoszenie – konkurs na najlepszą pracę magisterską. W treści wiadomości prosimy napisać, co zdaniem promotora/ kandydata wyróżnia zgłaszaną pracę, z uwzględnieniem w szczególności jej aplikacyjnego charakteru.

Po otrzymaniu nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa złożona z przedstawicieli przemysłu i środowiska akademickiego wytypuje od 3 do 5 najlepszych prac, które zostaną przez kandydatów zaprezentowane podczas Finału Konkursu w okolicy maja/czerwca 2024 roku. Dla zwycięzcy konkursu przewidziana jest nagroda pieniężna. W tym roku planowane jest włączenie Finału Konkursu w obchody 100-lecia Koła Studentów Techniki Okretowej KORAB, jako jedno z wydarzeń uświetniających tę rocznicę.