Student WIMiO potrzebuje naszej pomocy | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-08

Student WIMiO potrzebuje naszej pomocy

Pomoc dla Kuby
Kuba, czyli student na Wydziale Inżynierii Mechanicznej potrzebuje pomocy w powrocie do zdrowia. Wsparcie możemy okazać poprzez przekazanie 1.5% podatku na sfinansowanie rehabilitacji dla studenta.

Jakub Redzimski to student kierunku mechanika i budowa maszyn na naszym wydziale, a także członek Akademickiego Związku Sportowego. W 2022 roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, w wyniku którego doznał paraplegii, czyli paraliżu dolnej części ciała. Jedynym ratunkiem dla Kuby jest kontynuacja intensywnej rehabilitacji, której zadaniem jest bodźcowanie układu nerwowego w celu jego regeneracji. Proces odzyskiwania sprawności może potrwać od kilku miesięcy do nawet kilku lat.

W związku z powyższym w imieniu rodziny Kuby prosimy o pomoc. Można jej dokonać poprzez przekazanie 1.5% podatku na finansowanie kosztownej dla naszego studenta rehabilitacji lub wpłacenia dowolnej kwoty na portalu zrzutka.pl.

Dane do przekazania 1.5% podatku:

• KRS - 0000 120 807
  • Cel szczegółowy — JAKUB REDZIMSKI