Zapraszamy na Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2024 | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-11

Zapraszamy na Wydziałowe Targi Pracy TARGOiOWISKO 2024

TargOiOwisko plakat
Biuro Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa zapraszają na TARGOiOWISKO 2024, Wydziałowe Targi Pracy, które odbędą się 14 marca 2024, w godz. 10:00 – 14:00, w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 30).

Już po raz ósmy Politechnika Gdańska otwiera swoje drzwi dla studentów, absolwentów, a także uczniów szkół średnich zainteresowanych karierą w branży morskiej. To niezwykła okazja, aby bezpośrednio nawiązać kontakt z renomowanymi pracodawcami, zapoznać się z ofertami pracy, staży zawodowych i praktyk studenckich, a także poznać ścieżki kariery i oczekiwania firm wobec przyszłych pracowników. To nie tylko szansa na znalezienie pracy czy praktyk studenckich, ale także możliwość pogłębienia wiedzy o aktualnych trendach i potrzebach branżowych.

W tegorocznej edycji zaprezentują się następujące firmy:

1. Bota Technik Sp. z o.o. Sp. K.
  2. Crist S.A
  3. Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
  4. Deltamarin Sp. z o.o
  5. Expom S.A.
  6. Ferchau Poland Sp. z o.o.
  7. Galeon Sp. z o.o. Sp. K.
  8. Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A.
  9. Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.
  10. Nava Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
  11. Nyborg-Mawent S.A.
  12. PGZ Stocznia Wojenna
  13. Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.
  14. Polski Rejestr Statków S.A.
  15. Procad S.A.
  16. Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o.
  17. Remontowa Shipbuilding S.A.
  18. Salt Ship Design Poland Sp. z o.o.
  19. Warsila Polska Sp. z o.o.

Wszystkich uczestników, w godz. 11:00 – 13:00,  zapraszamy do sali 410 na spotkanie „Kariera zawodowa w branży morskiej”. Pracownicy zaproszonych firm, będący absolwentami Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, opowiedzą, dlaczego warto studiować na Politechnice Gdańskiej oraz jak wygląda ich obecna praca w zawodzie i perspektywy dalszego rozwoju w branży morskiej.

O swojej pracy i doświadczeniu zawodowym opowiedzą nam przedstawiciele następujących firm:

1. Galeon Yacht
2. Deltamarin
3. Damen Engineering Gdańsk
4. PGZ Stocznia Wojenna
5. BOTA TECHNIK
6. GDAŃSKA STOCZNIA „REMONTOWA” im. J. Piłsudskiego S.A.
7. RMDC

8. Wartsila Polska Sp. z o.o.
9. NAVA
10. FERCHAU.

W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym oraz doradcą ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG.