Konkurs na najlepszą pracę dyplomową | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-03-07

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs im. prof. Ryszarda Dąbrowskiego
Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej rokrocznie ogłasza Konkurs im. prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej.

Do konkursu można zgłosić dyplomy magisterskie lub inżynierskie zawierające elementy teoretyczne szeroko pojętej mechaniki np. maszyn, okrętów, budowli, gruntu, płynów, oryginalne prace eksperymentalne, a także prace wyróżniające się zastosowaniem zaawansowanych metod obliczeniowych, modeli materiałowych z identyfikacją stałych materiałowych, wykorzystaniem własnych programów komputerowych lub niestandardowymi obliczeniami programami komercyjnymi MES, a także przeprowadzeniem innowacyjnych analiz inżynierskich.

Do konkursu mogą być złożone prace obronione w roku 2024 w uczelniach z województwa pomorskiego:

- do dnia 31 marca 2024 r. w przypadku prac inżynierskich,

- do dnia 31 października 2024 r. w przypadku prac magisterskich.

Do pierwszego etapu należy złożyć abstrakt graficzny w formacie pdf przedstawiający treść pracy, odpowiedni do druku w formacie A3, w układzie pionowym. Abstrakt musi zawierać imię i nazwisko Autor-a/-ki oraz Promotor-a/-ki, adres e-mail Autor-a/-ki, tytuł pracy i nazwę uczelni. Plik należy przesyłać na adres ptmts.og@pg.edu.pl

Osoby wyróżnione otrzymają stosowne dyplomy, natomiast laureaci (zdobywcy 1. miejsca) otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 800 zł za dyplom inżynierski i 1000 zł za dyplom magisterski.

Regulamin konkursu