Z głębokim żalem zawiadamiamy | WIMiO - Politechnika Gdańska

5 świeczek na czarnym tle

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 4 marca 2024 roku zmarł

dr inż. Henryk Potulski

Długoletni pracownik Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej, kierownik Laboratorium Wytrzymałości Materiałów w latach 1991-2005.

Ostatnie pożegnanie Pana dr inż. Henryka Potulskiego odbędzie się 8 marca 2024 r. Msza święta żałobna zostanie odprawiona o godzinie 12:00 w Kościele Ojców Pallotynów przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie 3b w Gdańsku. Następnie uroczystości pogrzebowe odbędą się od godz. 13:30 w Nowej Kaplicy na Cmentarzu Srebrzysko, przy ul. Srebrniki 2 w Gdańsku.

Wyrazy głębokiego współczucia dla najbliższej rodziny składają koleżanki i koledzy z Instytutu Mechaniki i Konstrukcji Maszyn Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.