Odszedł Śp. dr. inż. Krzysztof Doerffer | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-04-08

Odszedł Śp. dr. inż. Krzysztof Doerffer

Nekrolog - Krzysztof Doerffer

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego Kolegi

Śp. dr. inż. Krzysztofa Doerffera.

Żegnamy wspaniałego nauczyciela akademickiego, człowieka szlachetnego, skromnego, uczynnego i niezmiernie życzliwego. Zapamiętamy na zawsze jego uśmiech i chęć pomocy studentom oraz współpracownikom.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia

Dziekan i pracownicy Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej

Ostatnie pożegnanie odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w sobotę. Msza święta odprawiona zostanie o godzinie 10:30 w kościele św. Kazimierza na Zaspie. O godzinie 12:00 rozpocznie się pogrzeb w kaplicy na cmentarzu katolickim w Sopocie. Wyprowadzenie ciała zaplanowane jest na godzinę 12:30.

W imieniu rodziny w miejsce kwiatów prosimy o złożenie datków na cele charytatywne zbierane na pogrzebie.

2045 wyświetleń