Program stażowy dla absolwentów | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-17

Program stażowy dla absolwentów

Program stażowy babcock
Zapraszamy studentów naszego Wydziału do udziału w webinarium online w poniedziałek22 kwietnia o godzinie 17:00 (CET) na temat Babcock i nowego programu dla absolwentów. Sesję poprowadzą Ewa Kittel-Prejs (Dyrektor ds. Polski, Babcock) i Sam Barton (Dyrektor Programowy, Babcock).

Podczas webinarium omówione zostaną następujące tematy:

  • przegląd firmy Babcock,
  • co Babcock robi w Polsce,
  • przegląd programu dla absolwentów.

Babcock to międzynarodowy program inżynieryjno-obronny. Obecnie rozwija swoją obecność w Polsce, głównie poprzez pracę nad programem MIECZNIK. Babcock Polska Graduate Scheme to program szkoleniowy dla absolwentów, do którego poszukiwani są studenci inżynierii (którzy ukończą studia latem tego roku). W trakcie dwuletniego programu szkoleniowego absolwenci odbędą czteromiesięczne lub sześciomiesięczne staże, które zapewnią im różnorodne doświadczenie na różnych stanowiskach w firmie Babcock. Staże mogą obejmować takie obszary, jak inżynieria mechaniczna, architektura morska, zaawansowana produkcja, zarządzanie projektami, rozwój i strategia biznesowa oraz wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej ekscytującej i wyjątkowej możliwości kariery oraz dowiedzieć się więcej o pracy wykonywanej przez Babcock w Polsce, zarejestruj swoje zainteresowanie webinarium tutaj.

Więcej informacji o firmie Babcock można znaleźć pod tym linkiem.

107 wyświetleń