Doceńmy naszych najlepszych nauczycieli akademickich - druga edycja eduSHARE ruszyła | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-16

Doceńmy naszych najlepszych nauczycieli akademickich - druga edycja eduSHARE ruszyła

eduSHARE
Centrum Nowoczesnej Edukacji poszukuje najlepszych wykładowców na Politechnice Gdańskiej. Znasz kogoś takiego? Jeśli tak, koniecznie zgłoś go do drugiej edycji eduSHARE!

To program, który powstał z inicjatywy Centrum Nowoczesnej Edukacji, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

W pierwszej edycji dzięki Waszym głosom zostało wyłonionych 30 wspaniałych laureatów i laureatek tego programu, którzy z wielkim wzruszeniem odbierali złote przypinki i statuetki w formie hasztaga.

Chcemy, aby cała społeczność akademicka poznała naszych najbardziej charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich oraz ich pomysły na motywujące i angażujące zajęcia.

Ale to Wy – Studenci Politechniki Gdańskiej – jesteście w programie eduSHARE nieodzowni, aby wskazać Waszych najlepszych nauczycieli, którzy są dla Was autorytetami, mentorami, którzy inspirują oraz motywują Was do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Zatem jeśli jesteś studentem/ką Politechniki Gdańskiej – nie czekaj, doceniaj, głosuj!

Zgłoś wykładowcę do eduSHARE

Zgłoszenia można wysyłać do 2 czerwca 2024 roku.

Nazwiska laureatów drugiej edycji zostaną ogłoszone podczas gali Święta Dydaktyki 14 października 2024 roku.

80 wyświetleń