Kariera w plenerze - spotkanie z NFM Poland | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-17

Kariera w plenerze - spotkanie z NFM Poland

Spotkanie z NFM Poland
Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na kolejne wydarzenie plenerowe z cyklu „Kariera w Plenerze” organizowane przez firmę NFM Poland Sp. z o.o., Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa oraz Biuro Karier i Absolwentów Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się 23 maja, w czwartek, w godzinach 10:00-14:00 przed Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 40).

Kolejne wydarzenie z cyklu Kariera w Plenerze to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o  możliwościach rozwoju oraz perspektywie pracy w firmie NFM Poland. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o dynamice pracy w dziale R&D, możliwościach zdobycia doświadczenia w projektowaniu innowacyjnych rozwiązań, które mają realny wpływ na poprawę bezpieczeństwa i skuteczności działań wojskowych oraz policyjnych, a także zapoznać się z produktami firmy NFM. Eksperci opowiedzą o specyfice pracy w różnych obszarach, możliwościach podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy), uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach, wsparciu osób doświadczonych w procesie onboarding.
Dla uczestników spotkania firma przygotowała ciekawy konkurs z nagrodami.


Co warto wiedzieć o firmie NFM?

To firma o ugruntowanej pozycji na rynku, będąca częścią norweskiego koncernu. Od momentu założenia w 1996 roku przez czterech byłych norweskich żołnierzy, firma konsekwentnie dąży do tworzenia najbardziej efektywnych i komfortowych rozwiązań dla sił zbrojnych i policji.
Misją NFM jest dostarczanie kompleksowej ochrony, obejmującej nie tylko kamizelki kuloodporne, hełmy czy odzież taktyczną, ale również systemy nośne, które zapewniają pełen zakres ochrony dla użytkowników. Bazując na skandynawskim dziedzictwie rzemiosła, firma jest liderem w wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, oferując produkty najwyższej jakości, zapewniające pełne spektrum ochrony (Full Spectrum od Protection). 
NFM Poland kładzie nacisk nie tylko na innowacyjność i kompetencje, ale również na uczciwość i zaufanie. Te wartości stanowią fundament, na którym budowana jest firma i relacje z klientami oraz pracownikami.
 

103 wyświetleń