Praktyki studenckie i staże w Cononship | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-15

Praktyki studenckie i staże w Cononship

Cononship International
Firma Conoship International otwiera swoje drzwi dla studentów ostatnich lat, zapewniając niepowtarzalną okazję do rozwoju w dziedzinie projektowania statków i jednostek pływających. 

Firma Conoship International to jeden z pionierów w dziedzinie projektowania statków, istniejący od 1952 roku. Już od ponad sześciu dekad wspiera stocznie i armatorów na całym świecie. Główna siedziba mieści się w Groningen, Holandia, ale od 2020 roku firma rozwija swoje działania również w Polsce, gdzie znajduje się biuro w Gdańsku.

Cononship oferuje studentom ostatnich lat niepowtarzalną szansę na rozwój swoich umiejętności poprzez praktyki studenckie oraz staże. Filozofią firmy jest innowacyjność i nowoczesne podejście do projektowania, dlatego stawiamy na projekty koncepcyjne oraz wprowadzamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie okrętownictwa.

Co oferują?

Przede wszystkim możliwość zdobycia praktycznej wiedzy przy projektowaniu statków i jednostek pływających czy pracę z międzynarodowym zespołem. Część praktyk czy stażu możesz odbyć zarówno w Gdańsku, jak i w Groningen, co pozwoli Ci poznać różnorodność naszej pracy oraz zespołu.

Jesteś studentem Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa? Posiadasz umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim? Jeśli tak, to Cononship szuka właśnie Ciebie. Wymagana jest jedynie odrobina motywacji, zaangażowania i chęci rozwoju.

Dołącz już teraz i rozpocznij swoją drogę w fascynującym świecie projektowania statków z firmą Conoship International.

55 wyświetleń