Kariera w plenerze - spotkanie z Mondi | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-06

Kariera w plenerze - spotkanie z Mondi

Przedstawiciele firmy Mondi w namiocie Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa
Warsztaty dla kobiet, staże i praktyki zawodowe, studentki, studenci, Mondi, lody i lemoniada — tymi hasłami podsumowujemy przedostatnie spotkanie cyklu "Kariera w Plenerze".

W środę, 5 maja 2024 roku, odbyło się przedostatnie spotkanie z cyklu "Kariera w Plenerze", organizowanego dla studentów Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa. Tym razem studenci mieli okazję poznać bliżej firmę Mondi, która zaprezentowała swoją działalność oraz przedstawiła oferty pracy, staży i praktyk zawodowych.

Firma Mondi - lider w branży opakowaniowej i papierniczej

Mondi to globalna firma specjalizująca się w produkcji opakowań i papieru, działająca w ponad 30 krajach na całym świecie. Jej produkty są wykorzystywane w wielu branżach, od żywności i napojów po farmaceutyki i materiały budowlane. W trakcie spotkania przedstawiciele firmy opowiedzieli o innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w produkcji oraz o wartościach, które przyświecają działalności Mondi.

Oferty pracy, staży i praktyk zawodowych

Studenci mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz programami stażowymi i praktykami zawodowymi, które firma Mondi oferuje młodym inżynierom. Przedstawiciele firmy podkreślili, że szukają osób kreatywnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania. Mondi oferuje różnorodne możliwości rozwoju zawodowego, w tym udział w międzynarodowych projektach i programach szkoleniowych.

Interaktywne spotkanie i poczęstunek

Spotkanie miało interaktywny charakter — studenci mogli zadawać pytania, na które przedstawiciele firmy chętnie odpowiadali, dzieląc się swoimi doświadczeniami i radami dotyczącymi kariery zawodowej. Podczas spotkania uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku, który tradycyjnie towarzyszy każdemu spotkaniu z cyklu "Kariera w Plenerze".