Zawody Robotów Zdalnie Sterowanych „Robot Challenge” w tę środę | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-24

Zawody Robotów Zdalnie Sterowanych „Robot Challenge” w tę środę

Plakat Robot Challenge
Zapraszamy wszystkich miłośników technologii i innowacji na wyjątkowe wydarzenie - Zawody Robotów Zdalnie Sterowanych „Robot Challenge”! To ekscytujące wydarzenie odbędzie się 26 czerwca 2024 roku na placu zielonym, przed budynkiem nr 40 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Czym jest „Robot Challenge”?

„Robot Challenge” to dynamiczne zawody, w których zmierzą się zespoły konstruktorów i ich niezwykłe, zdalnie sterowane roboty. To doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji pomysłowe konstrukcje, które są owocem kreatywności i wiedzy studentów. W zawodach wezmą studenci Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 uroczystym otwarciem. Następnie zespoły zaprezentują swoje roboty i rozpocznie się emocjonująca rywalizacja.

Jak dołączyć?

Wstęp na „Robot Challenge” jest darmowy. Wystarczy przyjść przed budynek nr 40 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, gdzie na zielonym placu od godz. 11:00 odbywać się będą zawody.