Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-25

Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa

logo Politechniki Gdańskiej

Dn. 03.09.2024 r. o godz. 11.00 w sali 919 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 30) odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Tomasza Dziabasa pt. „Optymalizacja oraz zwiększenie efektywności procesów utrzymania ruchu poprzez implementację systemu informatycznego do zarządzania procesami remontowymi”. Promotorem pracy jest dr hab. inż. Mariusz Deja, prof. uczelni.

Z pracą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki Głównej PG przy ul. G. Narutowicza 11/12. Recenzje wraz ze streszczeniem rozprawy doktorskiej zamieszczone są na stronie WIMiO.