Zostań prelegentem TEDxPolitechnika Gdańska | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-07-23

Zostań prelegentem TEDxPolitechnika Gdańska

Zostań prelegentem TEDx Politechnika Gdańska
Wiesz o czymś, o czym nie wie nikt? Masz coś ważnego do powiedzenia światu? Chcesz zapisać się w historii inspirujących wydarzeń? Jeśli twierdząco opowiedziałeś na przynajmniej jedno z tych pytań, zgłoś się do drugiej edycji słynnej konferencji TEDx Politechnika Gdańska.

TEDx to program organizowany przez TED (Technology, Entertainment, Design), który umożliwia niezależnym organizatorom tworzenie lokalnych, autonomicznych wydarzeń w stylu TED. TEDx różni się od głównych konferencji TED tym, że jest organizowane na poziomie lokalnym, przez społeczności i dla społeczności. Każde wydarzenie TEDx jest prowadzony zgodnie z wytycznymi i zasadami ustalonymi przez TED, aby zachować wysoki standard jakości i spójność z filozofią TED.

Poszukiwani prelegenci

Konferencja TEDx Politechnika Gdańska organizowana będzie już po raz drugi na naszej uczelni i z naszymi wykładowcami, naukowcami, studentami w roli głównej. Organizatorzy poszukują prelegentów, którzy podzielą się z naszą społecznością swoimi ideami. Nadchodząca edycja będzie przebiegać pod hasłem Moving Forward. Niezależnie od dziedziny, w której działasz, jeśli masz pasję do dzielenia się wiedzą i chcesz wywrzeć pozytywny wpływ na świat, to jest Twoja szansa, aby pojawić się podczas inicjatywy, która od wielu lat zrzesza największych pasjonatów nauki.

Zgłoszenia prelegentów trwają do 31.07.2024 roku.

Zgłoszenie na TEDx Politechnika Gdańska