Hej Studentki! Zapraszamy na zimowo-technologiczną przygodę Women in Tech Camp! | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-04

Hej Studentki! Zapraszamy na zimowo-technologiczną przygodę Women in Tech Camp!

witcamp
Nadeszła jesień, a my już myślimy o zimie i zapraszamy Cię na wspaniałą zimowo-technologiczną przygodę na Women in Tech Camp - największym w Europie obozie tematycznym dla dziewczyn w IT&Tech, który odbędzie się w dniach 3-6 grudnia w Bukowinie Tatrzańskiej.

Camp to wyjątkowa okazja do nabycia nowych technologicznych umiejętności, spotkania wybitnych mentorów i mentorek oraz zaplanowania ścieżki kariery i rozwoju osobistego w branży technologicznej. To także miejsce gdzie można spotkać inne dziewczyny i dołączyć do wyjątkowej społeczności kobiet w technologiach!

Zgłoś się na Women in Tech Camp

Zapisy trwają do 15 października.

Udział w obozie jest bezpłatny. O wynikach rekrutacji na Women in Tech Camp poinformujemy Cię w listopadzie.

A tak było na zeszłorocznym obozie: