Nabór wniosków do 6. edycji programu Startup School One | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-09

Nabór wniosków do 6. edycji programu Startup School One

Do 03 listopada 2024 r. trwa nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pt. „Sprawdź swój pomysł” jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla rozwoju pomysłów biznesowych zgłaszanych przez jego uczestników.

Uczestnicy programu zyskują m.in.:

• pakiet praktycznych szkoleń warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów,
  • dostęp do mentorów i praktyków biznesu,
  • przestrzeń do pracy zespołowej oraz prototypowania.

Dowiedz się więcej o programie Startup School One.

Spotkania informacyjne

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu lub porozmawiać o tym jak aplikować ze swoim projektem/zespołem będzie jedno ze spotkań informacyjnych, które odbędą się w październiku:

• online na MS Teams w dniach: 15 oraz 28 października,
  • stacjonarnie 24 października (czwartek) w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki,
  • w każdy wtorek października można również skorzystać z indywidualnych konsultacji w godz. 14:00-16:00.

Sprawdź szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych.