Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa | WIMiO - Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-03

Obrona pracy doktorskiej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa

logo pg i wimio

9.10.2024 r. o godz. 11.00 w sali 919 Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa (budynek nr 30) odbędzie się obrona pracy doktorskiej mgr. inż. Katarzyny Mazur pt. „Dobór cech elementu skończonego do wyznaczania naprężeń w tkance kostnej”. Promotorem pracy jest prof. dr hab. inż. Michał Wasilczuk.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie proszone są o zarejestrowanie się, przesyłając zgłoszenie na adres: dziekani.wimio@pg.edu.pl do 04.10.2024 r. Po rejestracji osoby te otrzymają link do wideokonferencji umożliwiający uczestnictwo w obronie.

Z pracą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w czytelni Biblioteki PG przy ul. G. Narutowicza 11/12. Recenzje wraz ze streszczeniem rozprawy doktorskiej zamieszczone są na stronie WIMiO.