O konferencji | WIMiO - Politechnika Gdańska

Treść strony

O konferencji

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji Naukowej „IMPLANTY 2022: w poszukiwaniu implantu doskonałego” mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w IV edycji ogólnopolskiej Konferencji odbywającej się w dniach 27-28.05.2022 r.

Implantologia jako nauka rozwija się nieustannie i każdego roku wprowadzane są innowacje, modyfikacje oraz nowe odkrycia. W ramach proponowanej Konferencji stwarzamy możliwość zaprezentowania aktualnych postępów badań w formie wystąpień/e-plakatów oraz dyskusji dotyczących stosowanych rozwiązań w zakresie szeroko pojętej implantologii. Na naszej Konferencji dowiecie się Państwo o prowadzonych aktualnie pracach badawczo-rozwojowych z zakresu kardiochirurgii, ortopedii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowoszczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja organizowana jest przez Instytut Technologii Maszyn i Materiałów oraz Koło Naukowe „Materiały w Medycynie” działające przy Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński, ceniony w świecie specjalista i autor wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów.

Wszelkie aktualne informacje dotyczące m.in. Komitetu Naukowego, Programu oraz Rejestracji znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia.

Serdecznie proszę o rozpowszechnienie informacji w Państwa Zespołach.
W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Członkowie Komitetu Organizacyjnego Konferencji IMPLANTY 2022